Vasktoru ühendatakse mitmel viisil. Se võib olla jootmine ,kooneksühendus või pressliitmike abil. Jootmine võib olla kõva jootega või pehme jootega. Pehmet joodet teostatakse tinaga. Toru ja liitmikut soiendatakse gaasiga või elektriga. Elektriga soojendamine käib elektritangide abil. Enne jootmist peab kindlast toru ja liitmikut määrida spetsiaalse pastaga. Jootmine pehme jootega elektri abil on puhas ja näeb ilusalt välja. Gaasiga keevitus teeb keevituskoha mustaks. Kõva joode puhul on vaja suuremat temperatuuri ja selle pärast sellist jootmist teostatakse hapniku ja atsetileeniga.Gaasiga keevitus on loomulikult ohtlikum kui elektriga keevitus.

Kooneksühendus on kõige lihtsam ja populaarsem. Seda on kerge teostada kuid peab arvestama sellega et koonekühendusi ei tohi jäta seinte taha või põranda alla. Need võivad erinevatel põhjustel lekkima hakkata ja se tekkitab probleemi. Peab mäletama et ei ole vaja väga kõvasti keerata peale liitmutrit. Peab jätma varuruumi et tulevikus oleks võimalus pingutada ühendust kui se on vajalik.

Ühendamine pressliitmike abil on väga kinsel ja lihtne , kuid selle teostamise jaoks peab olema spetsiaalne press. Peab teadma et toru ja liitmiku ühenduse juures on vaja asendada toru liitmikusse ettevaatlikult et mitte ära lõhkuda kummist rõnga mis on liitmiku sees.Sest muidu liide ei saa olla germetiline.